SPORTOVNÍ ODDÍLY
Sokolský výkonnostní sport

vychovává ve svých oddílech sportovce tvořící základnu českého sportu. Nejlepší členové České obce sokolské reprezentují Českou republiku na mezinárodních soutěžích i Olympijských hrách. Sportovní oddíly metodicky řídí, organizují a materiálně podporují činnost svých sportovců, kteří soutěží po linii svazové, ale zároveň se utkávají na sokolských přeborech a turnajích.

Sportovní oddíly

Ariel hoop

M-Studio

.

Pole dance

M-Studio

Sportovní oddíl Pole Dance T. J. Sokol Valašské Meziříčí registrovaný u Českého svazu pole dance.

Sportovní gymnastika

Sokol gym Valmez

Oddíl sportovní gymnastiky trénuje 3x týdně, z toho jeden trénink se stále z důvodu nedostatku prostoru koná v sále OA ve Valašském Meziříčí. Oddíl má 30 členů a gymnastických závodů se zůčastňuje 15 závodnic. Podařilo se nám v únoru sehnat gymnastická bradla a na vlastní náklady jsme zajistili nejen dopravu, ale i montáž kotvení v tělocvičně. V březnu letošního roku jsme uspořádali první závody v naší Sokolovně a troufáme si říct, že velmi úspěšně. Co se týče ostatních závodů, vedli jsme si také obstojně, v sobotu 20. května proběhl poslední závod tohoto školního roku. O prázdninách se chystáme na 2 gymnastické tábory.