Členství v ČOS
informace

Chceš se stát členem České obci sokolské? Stačí vyplnit elektronickou přihlášku ZDE

Členské příspěvky

• roční členství v ČOS děti a senioři 300 Kč/rok

• roční členství v ČOS dospělí 600 Kč/rok

Oddílové příspěvky

• Oddíly všestrannosti 200 Kč/měsíčně ( 2000 Kč/rok - platbu lze rozdělit na I. a II. pololetní)
  • Oddíly odboru sportu (sportovní gymnastika, Pole Dance, Aerial Hoop) - výši upřesní vedoucí trenér podle rozsahu tréningů
  • Složky vzdělavatelského sboru (výši upřesní vedoucí cvičitel podle rozsahu návštěv)

Platby provádějte bezhotovostně na účet

Číslo účtu: 123-3856930217/0100

Zpráva pro příjemce: JMÉNO a PŘÍJMENÍ člena. Uvádějte včetně diakritiky.

ZA KAŽDÉHO ČLENA JE POTŘEBA POSLAT SAMOSTATNOU PLATBU!

ČLENSTVÍ V ČESKÉ OBCI SOKOLSKÉ

Sokol přináší sport pro každého. Rozvíjí tělesnou zdatnost svých členů. Pohyb považuje za součást zdravého životního stylu. Sokol usiluje o celkový rozvoj osobnosti člověka, vede své členy ke spravedlivému a čestnému jednání, k aktivitě, samostatnosti a schopnosti pomáhat.

VÝHODY ČLENSTVÍ V ČESKÉ OBCI SOKOLSKÉ

Členství zahrnuje pojištění pro případ onemocnění či úrazu. Česká obec sokolská několikrát ročně zajišťuje kurzy, školení, doškolování a semináře pro své členy. Během roku Sokol organizuje výlety, tábory, kulturní a společenskou činnost. Na akce kulturní a společenské akce, které organizuje naše jednota má člen snížené vstupné o 50%.

SPORT PRO VŠECHNY - SOKOLSKÁ VŠESTRANNOST

Sokolská všestrannost vychází z tradičních sportů – atletiky, gymnastiky, plavání a šplhu. Kombinaci těchto disciplín docílí sportovec síly, obratnosti, dynamiky a vytrvalosti. V sokolské všestrannosti není podstatné dobré umístění, ale radost z pohybu, doplněná setkáním se stejně smýšlejícími lidmi a posunováním svých pohybových dovedností.

VÝKONNOSTNÍ SPORT

Sportovní oddíly vychovávají ve svých oddílech sportovce tvořící základnu českého sportu. Nejlepší členové České obce sokolské reprezentují Českou republiku na mezinárodních soutěžích i Olympijských hrách. Sportovní oddíly metodicky řídí, organizují a materiálně podporují činnost svých sportovců, kteří soutěží po linii svazové, ale zároveň se utkávají na sokolských přeborech a turnajích.