Krátkodobý pronájem
místností Sokolovny

Sokolovna ve Valašském Meziříčí nabízí ve svém areálu nejen sportoviště a přednáškové a divadelní sály, ale unikátní prostory pro společenské akce s kapacitou až 400 lidí.

VNITŘNÍ PROSTORY PRONAJÍMÁME POUZE PRÁVNICKÝM OSOBÁM!

Velký sál

Společenský prostor odkazující na architektonické prvky projektanta sokolovny architekta Alberta Grubera, povýší každou akci na nezapomenutelný zážitek. Je ideálním místem pro slavnostní, kulturní, ale i obchodní akce. Vstup do Velkého sálu je horním vchodem od parkoviště z ulice Sokolská. Sál je možno, dle potřeby, propojit s Malým sálem.

Malý sál

Je vhodný pro přátelská a společenská setkání spojená s výjimečnými okamžiky, kapacita 35-40 osob. Sál je vybaven vlastním barem.

Společenská místnost

Vhodná k přednáškové činnosti, videoprojekce přímo v sále. Kapacita 50-70 osob, uspořádání se stoly.

Tělocvična

Nachází se v levém křídle sokolovny. Vhodná pro sportovní činnost. K dispozici veškěré gymnastické nářadí a další vybavení. K dispozici šatny.

Tělocvična pro Pole Dance

Nachází se v prvním patře sokolovny. K dispozici veškěré vybavení pro Pole Dance a další nářadí včetně zrcadel. K dispozici šatna.

Venkovní cvičiště

travnaté venkovní cvičiště o rozměrech 65x55 metrů.

Antukové hřiště

obdelníkové antukové hřiště o rozměrech 18x9 metrů.

V případě zájmu o pronájem kontaktujte:
mobil:
+420 737 276 305 , e-mail: valasske_mezirici@sokol.eu